Добавил: pradmin
Progress
62859409
Progress Hukuk Şirketi, tüm müvekkillerine en yüksek standartlarda hizmet sunabilmektedir. Ayrıca, özellikle Avrupa ve Türkiye’den olmak üzere birçok müvekkil Progress Hukuk Şirketi vasıtasıyla Azerbaycan’da hukuk işlerini yürütmekte ve aynı zamanda Türk yatırımcılarla buluşmaktadır. Bu kapsamda, Progress Hukuk Şirketi gerek yabancı ve gerekse Türk yatırımcılar arasında hukuki iletişimi büyük bir titizlikle her iki tarafın gereksinimlerini yakından takip ederek gerçekleştirmektedir. Müvekkil odaklı hukuk hizmeti konusunda uzman Progress Hukuk Şirketi ortakları, 12 yıldır Türk, Azerbaycan, Avrupa şirket ve kurumlarına hizmet vermektedir. 

Yıllar içinde edindiği tecrübesi, bilgi birikimi ve dinamizmi ile ticaret hukuku,şirketler hukuku, bankacılık ve finans hukuku, gayrimenkul hukuku, medenî hukuk, iş hukuku,ceza hukuku, vergi hukuku,medya ve basın ve fikrî mülkiyet hukuku uluslararası hukuk alanlarında kişi ve kurumlara yönelik genel ve sürekli hukuki danışmanlık hizmeti, somut hukuki olay ve olgulara yönelik yazılı hukuki mütalaa hazırlanması, sözleşme hazırlanması,hazır sözleşmenin hukuki risklerinin tetkiki,önleyici ve yönlendirici hukuki danışmanlık hizmeti, kooperatif yönetiminin ihtiyaç duyduğu hukuki hizmet biçiminde hukukun çeşitli dallarında uzman avukat ve danışman ekibi ile, hukukî sorunlarına etkili çözümler arayan ve sağlam bir danışmanlığa ihtiyaç duyan değerli müvekkillerine yüksek kalitede ve özellikli hizmet vermektedir.

Hukuki durumun ihtilafa dönüşmesine mani olacak önleyici hukuki önerilerin sunulması ve uygulanması, ihtilafın halli gerektiğinde birebir görüşme, açık iletişim, doğru analiz, süratli ve beklentiye uygun çözüm büromuzun ana prensipleridir.
Bakü’nün her açıdan merkezi olarak adlandırılabilecek Babek caddesinde bulunan büromuz küresel çalışma koşullarına uygun olarak İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet verebilmekte, bu dillerde sözleşme, tahkim, dava süreçleri takip edilebilmektedir.

Добавлено: 3 Ноябрь, 2015 в 15:36