HAKKIMIZDA

Müvekkil odaklı hukuk hizmeti konusunda uzman Progress Hukuk Şirketi ortakları, 12 yıldır Türk, Azerbaycan, Avrupa şirket ve kurumlarına hizmet vermektedir. Progress Hukuk Şirketi, ortakları ve donanımlı çalışanlarının uluslararası alanda ve Azerbaycan’da edinilmiş tecrübelerinden yararlanarak sonuca yönelik ve etkin bir hukuk hizmeti sunmaktadır.

Yıllar içinde edindiği tecrübesi, bilgi birikimi ve dinamizmi ile ticaret hukuku,şirketler hukuku, bankacılık ve finans hukuku, gayrimenkul hukuku, medenî hukuk, iş hukuku,ceza hukuku, vergi hukuku,medya ve basın ve fikrî mülkiyet hukuku uluslararası hukuk alanlarında kişi ve kurumlara yönelik genel ve sürekli hukuki danışmanlık hizmeti, somut hukuki olay ve olgulara yönelik yazılı hukuki mütalaa hazırlanması, sözleşme hazırlanması,hazır sözleşmenin hukuki risklerinin tetkiki,önleyici ve yönlendirici hukuki danışmanlık hizmeti, kooperatif yönetiminin ihtiyaç duyduğu hukuki hizmet biçiminde hukukun çeşitli dallarında uzman avukat ve danışman ekibi ile, hukukî sorunlarına etkili çözümler arayan ve sağlam bir danışmanlığa ihtiyaç duyan değerli müvekkillerine yüksek kalitede ve özellikli hizmet vermektedir. Hukuki durumun ihtilafa dönüşmesine mani olacak önleyici hukuki önerilerin sunulması ve uygulanması, ihtilafın halli gerektiğinde birebir görüşme, açık iletişim, doğru analiz, süratli ve beklentiye uygun çözüm büromuzun ana prensipleridir.

Bakü’nün her açıdan merkezi olarak adlandırılabilecek Babek caddesinde bulunan büromuz küresel çalışma koşullarına uygun olarak İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet verebilmekte, bu dillerde sözleşme, tahkim, dava süreçleri takip edilebilmektedir.

Progress Hukuk Şirketi, tüm müvekkillerine en yüksek standartlarda hizmet sunabilmektedir. Ayrıca, özellikle Avrupa ve Türkiye’den olmak üzere birçok müvekkil Progress Hukuk Şirketi vasıtasıyla Azerbaycan’da hukuk işlerini yürütmekte ve aynı zamanda Türk yatırımcılarla buluşmaktadır. Bu kapsamda, Progress Hukuk Şirketi gerek yabancı ve gerekse Türk yatırımcılar arasında hukuki iletişimi büyük bir titizlikle her iki tarafın gereksinimlerini yakından takip ederek gerçekleştirmektedir.


VİZYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış kadromuz ile adalet, hakkaniyet, hukuka uygunluk, erdem, iyi niyet, dürüstlük, güvenilirlik, gizlilik, yenilikçilik, açıklık ilkelerine ve mesleğin diğer temel ilkelerine bağlı olarak hukukun ve adaletin üstünlüğünün temsilcisi olmaktır. 


MİSYONUMUZ

Hukukun üstünlüğü, profesyonellik ve disiplin prensipleri çerçevesinde verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile doğması muhtemel hukuki uyuşmazlıkları en aza indirmeyi, geniş kapsamlı ve etik değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktır.


DEĞERLERİMİZ

• Adalet      Hakkaniyet       Hukuka Uygunluk       Erdem      İyi niyet     Dürüstlük      

 Güvenilirlik      Gizlilik     Yenilikçilik     Açıklık      Netlik      Verimlilik


Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ve Azerbaycan Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.

Sitede sunulan bilgiler hakkında Progress Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez.

Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Progress Hukuk Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.

Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.